Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Mughetto di Primavera I Profumi di Firenze για γυναίκες

Mughetto di Primavera I Profumi di Firenze για γυναίκες

Mughetto di Primavera I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Mughetto di Primavera από I Profumi di Firenze είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, αγιόκλημα και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι λευκός μόσχος.

Περγαμόντο

κρίνο της κοιλάδας αγιόκλημα τριαντάφυλλο

λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mughetto di Primavera by I Profumi di Firenze.

Mughetto di Primavera Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Mughetto di Primavera fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Mughetto di Primavera, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mughetto di Primavera by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mughetto di Primavera by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Lacroix Bazar Issey Miyake Eau de Parfum With Holiday Decor Gap Gap Blue No.655 For Her Les Nereides Vert d'Eau Hanae Mori Haute Couture Lulu Guinness Lulu Guinness Gendarme 7 Sinful Scents Envious O Boticario Arbo Female Charriol Tourmaline Michael Storer Genvieve Cofinluxe Watt Mauve Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style