Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Neroli Flor I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Neroli Flor I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Neroli Flor από I Profumi di Firenze είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Neroli Flor κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει γκρειπ φρουτ, φλούδα λεμονιού, πράσινα φύλλα και νερόλι.

γκρειπ φρουτ φλούδα λεμονιού πράσινα φύλλα νερόλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Neroli Flor by I Profumi di Firenze.

Neroli Flor Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Neroli Flor fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Neroli Flor, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Neroli Flor by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Neroli Flor by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Avon Haiku Victorio & Lucchino Luz Princesse Marina De Bourbon Reverence Benetton Benetton Sport Women Boucheron Boucheron Eau Legere Lancaster Sunwater Jil Sander Style Pastels Tender Green Jardin de France Hassana Ted Baker Ted Baker Woman Dorin Roses des Vents Est Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique Mansfield Piazzetta di Portofino