Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Patchouly Rosso I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Patchouly Rosso από I Profumi di Firenze είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Giovanni Di Massimo. Το άρωμα περιέχει πατσουλί, Μύρο, Κέδρος και νότες μπαχαρικών.

πατσουλί Μύρο Κέδρος νότες μπαχαρικών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patchouly Rosso by I Profumi di Firenze.

Patchouly Rosso Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Patchouly Rosso fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Patchouly Rosso, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patchouly Rosso by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patchouly Rosso by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him Molton Brown Black Pepper Kenzo Tokyo by Kenzo Mandarina Duck Mandarina Duck Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Ted Baker Endurance O Boticario Quasar Fire Demeter Fragrance Mahogany Carolina Herrera 212 Men Ice Oriflame Platinum Jeanne Arthes Boum Pour Homme