Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rosa di Damasco I Profumi di Firenze για γυναίκες

Rosa di Damasco I Profumi di Firenze για γυναίκες

Rosa di Damasco I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Rosa di Damasco από I Profumi di Firenze είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο Δαμασκού, Γεράνι, υάκυνθος και λευκός μόσχος.

τριαντάφυλλο Δαμασκού Γεράνι υάκυνθος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rosa di Damasco by I Profumi di Firenze.

Rosa di Damasco Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Rosa di Damasco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Rosa di Damasco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rosa di Damasco by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rosa di Damasco by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bond No 9 Broadway Nite Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Bath and Body Works Cherry Blossom Demeter Fragrance Jasmine Lancome Miracle Tendre Voyage Mariah Carey Forever Krigler Pleasure Gardenia 79 Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Anucci Dalini Elizabeth Arden Pretty Limited Edition Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Aftelier Candide