Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Tabacco I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Tabacco I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

ταμπάκο
Tabacco I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Tabacco από I Profumi di Firenze είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Η νότα κορυφής είναι Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Γεράνι, Βιολέτα και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι ταμπάκο, λάβδανο, πατσουλί, βάλσαμο από το Περού και Ζωϊκό Άμπερ.

Αρτεμισία

ίριδα Γεράνι Βιολέτα Κανέλα

ταμπάκο λάβδανο πατσουλί βάλσαμο από το  Περού Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tabacco by I Profumi di Firenze.

Tabacco Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Tabacco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Tabacco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tabacco by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tabacco by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Diesel Zero Plus Masculine Laura Biagiotti Roma per Uomo Thierry Mugler B*Men Hanae Mori HM Eau D`Italie Bois d’Ombrie Adidas Adidas Victory League Liz Claiborne Spark for Men Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Hermes Parfum des Merveilles 2006 Diesel Diesel Diesel Only The Brave Music Animation Bath and Body Works Noir