Σχεδιαστές » I-K » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Talco Delicato I Profumi di Firenze για γυναίκες

Talco Delicato I Profumi di Firenze για γυναίκες

Talco Delicato I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Talco Delicato από I Profumi di Firenze είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Talco Delicato κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Giovanni Di Massimo. Η νότα κορυφής είναι λεμόνι Σικελίας; η μεσαία νότα είναι Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια Μαδαγασκάρης, μέλι, σαντιγύ και νότες ξύλων.

λεμόνι Σικελίας

Βιολέτα

Βανίλια Μαδαγασκάρης μέλι σαντιγύ νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Talco Delicato by I Profumi di Firenze.

Talco Delicato Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Talco Delicato fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Talco Delicato, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Talco Delicato by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Talco Delicato by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Thierry Mugler Angel Forever Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict Molinard Vanille Fruitee Lush Vanillary Les Petits Plaisirs Patchouli Envoutant Dana French Vanilla Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne