Σχεδιαστές » I-K » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze για γυναίκες

Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze για γυναίκες

milky
Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Vaniglia del Madagascar από I Profumi di Firenze είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Vaniglia del Madagascar κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει Βανίλια, σαντιγύ και κρίνο της κοιλάδας.

Βανίλια σαντιγύ κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vaniglia del Madagascar by I Profumi di Firenze.

Vaniglia del Madagascar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vaniglia del Madagascar by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vaniglia del Madagascar by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Serge Lutens Un Bois Vanille Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Jette Joop By Night Jette Eau Jeune Eau Jeune Possesion Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Demeter Fragrance Sugar Cookie Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 1: Noir Demeter Fragrance My Melody La Perla Dark Extacy Melvita Sweet Vanilla Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold