Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Verso Andromeda I Profumi di Firenze για γυναίκες

Verso Andromeda I Profumi di Firenze για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Verso Andromeda από I Profumi di Firenze είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Verso Andromeda κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, κόλιανδρος και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, γιασεμί, άγρια ορχιδέα και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και σανδαλόξυλο.

ροζ πιπέρι κόλιανδρος μανταρίνι

μανόλια γιασεμί άγρια ορχιδέα αγιόκλημα

Κέδρος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Verso Andromeda by I Profumi di Firenze.

Verso Andromeda Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Verso Andromeda fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Verso Andromeda, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Verso Andromeda by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Verso Andromeda by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Morris Occhi Verdi Batik Indult Isvaraya Lulu Beauty Gigi Bond No 9 West Side M. Micallef Jewel Le Labo Aldehyde 44 Dallas Yllozure Yllozuria Jennifer Lopez Deseo Forever Bvlgari BLV Roccobarocco Fashion Woman Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Lancome Magnifique Eau de Toilette