Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Verso Andromeda I Profumi di Firenze για γυναίκες

Verso Andromeda I Profumi di Firenze για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Verso Andromeda από I Profumi di Firenze είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Verso Andromeda κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, κόλιανδρος και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, γιασεμί, άγρια ορχιδέα και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και σανδαλόξυλο.

ροζ πιπέρι κόλιανδρος μανταρίνι

μανόλια γιασεμί άγρια ορχιδέα αγιόκλημα

Κέδρος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Verso Andromeda by I Profumi di Firenze.

Verso Andromeda Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Verso Andromeda fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Verso Andromeda, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Verso Andromeda by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Verso Andromeda by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Cacharel Noa Al-Rehab Al Hanouf Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Bijan Bijan Nude Avon Spotlight Gap Close UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Paris Hilton Passport South Beach