Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Verso Andromeda I Profumi di Firenze για γυναίκες

Verso Andromeda I Profumi di Firenze για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Verso Andromeda από I Profumi di Firenze είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Verso Andromeda κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, κόλιανδρος και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, γιασεμί, άγρια ορχιδέα και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και σανδαλόξυλο.

ροζ πιπέρι κόλιανδρος μανταρίνι

μανόλια γιασεμί άγρια ορχιδέα αγιόκλημα

Κέδρος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Verso Andromeda by I Profumi di Firenze.

Verso Andromeda Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Verso Andromeda fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Verso Andromeda, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Verso Andromeda by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Verso Andromeda by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Valentino V Absolu Abinoam Corazon Montale Roses Musk Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Diptyque Tam Dao Novae Plus Pink Garden Novae Plus Blue Minou Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream Ramon Molvizar Sol (Sun) Masaki Matsushima M Arno Sorel Jardins de Babel Women