Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Violetta di Bosco I Profumi di Firenze για γυναίκες

Violetta di Bosco I Profumi di Firenze για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Violetta di Bosco I Profumi di Firenze για γυναίκες Εικόνες

Violetta di Bosco από I Profumi di Firenze είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι Γλυκάνισο; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, ίριδα, κρίνο της κοιλάδας και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Βενζόη και ηλιοτρόπιο. Το άρωμα περιέχει Βιολέτα.

Γλυκάνισο

Βιολέτα ίριδα κρίνο της κοιλάδας ροδάκινο

Βέτιβερ Βενζόη ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violetta di Bosco by I Profumi di Firenze.

Violetta di Bosco Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Violetta di Bosco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Violetta di Bosco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violetta di Bosco by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violetta di Bosco by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs I Love Marc Michael Kors Very Michael Kors Rochas Poupee Antonio Puig Barbie Pink Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Stella McCartney Stella Sheer 2009 Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Le Jardin Retrouve Chevrefeuille Laura Ashley Magic Garden Henri Bendel Jasmine & Tuberose Oriflame Lucia Jill Stuart Jasmin Fleur