Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Zefiro I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Zefiro I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες

Zefiro I Profumi di Firenze για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Zefiro από I Profumi di Firenze είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, δεντρολίβανο, φασκόμηλο και αγιόκλημα; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και λευκός μόσχος.

λεμόνι Μανταριν ορανζ Περγαμόντο δεντρολίβανο φασκόμηλο αγιόκλημα

μοσχοκάρυδο κόλιανδρος

σανδαλόξυλο πατσουλί λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zefiro by I Profumi di Firenze.

Zefiro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με I Profumi di Firenze Zefiro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με I Profumi di Firenze Zefiro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zefiro by I Profumi di Firenze. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zefiro by I Profumi di Firenze αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Clinique Clinique Happy Izod Izod L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Comme des Garcons Comme des Garcons Play Carthusia Via Camerelle Miller Harris Le Petit Grain Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Baxter of California Bravado2 Eclectic Collections Factor Creed Acier Aluminium Amway Opportune Odin 02 Owari