Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Ame Toscane ID Parfums για γυναίκες

Ame Toscane ID Parfums για γυναίκες

Ame Toscane ID Parfums για γυναίκες Εικόνες Ame Toscane ID Parfums για γυναίκες Εικόνες Ame Toscane ID Parfums για γυναίκες Εικόνες

Ame Toscane από ID Parfums είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ame Toscane κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, Oσμανθός, Περγαμόντο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι ίρις της Τοσκάνης, μανόλια και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και Μόσχος.

πορτοκάλι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς Oσμανθός Περγαμόντο ροδάκινο

ίρις της Τοσκάνης μανόλια φρέζια

σανδαλόξυλο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ame Toscane by ID Parfums.

Ame Toscane Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με ID Parfums Ame Toscane fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με ID Parfums Ame Toscane, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ame Toscane by ID Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ame Toscane by ID Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Al Hanouf Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Nicole Farhi Bleu Azur Jil Sander Style Soft Sonoma Scent Studio Voile de Violette Smell Bent Sunshine Rasasi Blue Lady Emilio Pucci Miss Pucci Morris Occhi Verdi Batik Brut Parfums Prestige Imperial Ulric de Varens Creation N° 13