Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau de Iceberg Wild Rose Iceberg για γυναίκες

Eau de Iceberg Wild Rose Iceberg για γυναίκες

Eau de Iceberg Wild Rose Iceberg για γυναίκες Εικόνες Eau de Iceberg Wild Rose Iceberg για γυναίκες Εικόνες

Eau de Iceberg Wild Rose από Iceberg είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau de Iceberg Wild Rose κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι άνθος τζίντζερ, πορτοκάλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και ανθός γκρειπ φρουτ; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Ζωϊκό Άμπερ και Μόσχος.

άνθος τζίντζερ πορτοκάλι Μανταριν ορανζ

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας ανθός γκρειπ φρουτ

Κέδρος Ζωϊκό Άμπερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Iceberg Wild Rose by Iceberg.

Eau de Iceberg Wild Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Iceberg Wild Rose by Iceberg. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Iceberg Wild Rose by Iceberg αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence M∙A∙C Creations Pinkaura Washington Tremlett Neroli Absolute Rifat Ozbek Ozbek 1001 Yardley English Rose Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai TerraNova Plumeria Henri Bendel Rose & Oud Novaya Zarya Landysh