Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

The Iceberg Fragrance for Men Iceberg για άνδρες

The Iceberg Fragrance for Men Iceberg για άνδρες

The Iceberg Fragrance for Men Iceberg για άνδρες Εικόνες

The Iceberg Fragrance for Men από Iceberg είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. The Iceberg Fragrance for Men κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Maisondieu. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Λεβάντα και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ίριδα, Αμπρετη (Μολόχα) και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και φασκόμηλο.

Περγαμόντο Λεβάντα Κάρδαμο

τριαντάφυλλο ίριδα Αμπρετη  (Μολόχα) Κέδρος της Βιρτζίνιας

Βανίλια φασκόμηλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Iceberg Fragrance for Men by Iceberg.

The Iceberg Fragrance for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Iceberg The Iceberg Fragrance for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Iceberg The Iceberg Fragrance for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Iceberg Fragrance for Men by Iceberg. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Iceberg Fragrance for Men by Iceberg αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hugo Boss Boss In Motion Blue Lanvin Oxygene Homme Fragonard Les Naturelles: Lavande Nautica White Sail Tonino Lamborghini Forza Kiehl`s Forest Rain Profumum Roma Victrix Memo Moon Safari DSH Perfumes The´ du Monde Arno Sorel Black Line Can Carlos Savina Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme