Σχεδιαστές » I-K » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Conchiglie Verdi Il Profumiere για γυναίκες και άνδρες

Conchiglie Verdi Il Profumiere για γυναίκες και άνδρες

Conchiglie Verdi από Il Profumiere είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Massimiliano Torti. Οι νότες κορυφής είναι Κυπαρίσσι, Θυμάρι και θαλασσινές νότες; οι μεσαίες νότες είναι Παλλισανδρος, μύρτιλο, ηλιοτρόπιο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια και λευκός μόσχος.

Κυπαρίσσι Θυμάρι θαλασσινές νότες

Παλλισανδρος μύρτιλο ηλιοτρόπιο Κέδρος

πατσουλί Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Conchiglie Verdi by Il Profumiere.

Conchiglie Verdi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profumiere Conchiglie Verdi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profumiere Conchiglie Verdi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Conchiglie Verdi by Il Profumiere. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Conchiglie Verdi by Il Profumiere αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Kenzo Kenzo pour Homme Puma Puma Create Man Paris Hilton Just Me for Man Lancetti Lancetti Mood Man Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf Montale Embruns d'Essaouira O Boticario Xtreme Norma Kamali Beach Thymes Azur Liz Claiborne Curve Wave Nautica Pure Nautica Demeter Fragrance Salt Air