Σχεδιαστές » I-K » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

μέλι
αμύγδαλο
κανέλα
Miele Amaro Il Profumiere για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Miele Amaro από Il Profumiere είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Miele Amaro κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Massimiliano Torti. Το άρωμα περιέχει καρύκευμα από μοσχοκάρυδο, Νότες φρούτων, νότες πρασίνου, μοσχοκάρυδο, μέλι, Αμαρέτο , Κανέλα, Βανίλια και ρετσίνη.

καρύκευμα από μοσχοκάρυδο Νότες φρούτων νότες πρασίνου μοσχοκάρυδο μέλι Αμαρέτο Κανέλα Βανίλια ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miele Amaro by Il Profumiere.

Miele Amaro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profumiere Miele Amaro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profumiere Miele Amaro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miele Amaro by Il Profumiere. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miele Amaro by Il Profumiere αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chopard Wish Pure Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Femme Cioccolato Mon Amour Fondente Extra Coty Vanilla Musk Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Demeter Fragrance Marshmallow Voluspa Cafe Petite Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 1: Noir Sage Machado Onyx & Peridot Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Alfred Sung Joya Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne