Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Pepper Oud Il Profumiere για γυναίκες και άνδρες

Pepper Oud Il Profumiere για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Pepper Oud από Il Profumiere είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Pepper Oud κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Massimiliano Torti. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, σανδαλόξυλο, Ουντ, πιπέρι λευκό, Κεχριμπάρι, έλαιο βέτιβερ και ξύλο κασμίρι.

Μόσχος σανδαλόξυλο Ουντ πιπέρι λευκό Κεχριμπάρι έλαιο βέτιβερ ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pepper Oud by Il Profumiere.

Pepper Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profumiere Pepper Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profumiere Pepper Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pepper Oud by Il Profumiere. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pepper Oud by Il Profumiere αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hermes Terre d'Hermes Acqua di Biella Ca' Luna Lubin Le Vetiver Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Canali Canali Style Floris Santal Jovan Woman Krigler Cosy Cedar Wood Basile Basile Young Uomo Profumi di Pantelleria Dammuso Bath and Body Works Riceflower & Shea Vero Profumo onda eau de parfum