Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Amour Il Profvmo για γυναίκες

Amour Il Profvmo για γυναίκες

Amour από Il Profvmo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, ίριδα, κρίνο της κοιλάδας και φρέζια; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Μανταριν ορανζ ροδάκινο

κρίνος ίριδα κρίνο της κοιλάδας φρέζια

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amour by Il Profvmo.

Amour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amour by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amour by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Victorio & Lucchino Bambina Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum The Body Shop The Spirit of Moonflower Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Bond No 9 Fashion Avenue Yves Rocher Nuit d`Orchidee Chloe Chloe Lisy Krigler Juicy Jasmine Diane von Furstenberg Tatiana L`Occitane en Provence Fleur Cherie