Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Aria di Mare Il Profvmo για γυναίκες

Aria di Mare Il Profvmo για γυναίκες

θαλασσινό
salty

Aria di Mare από Il Profvmo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι θαλασσινές νότες; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών, κρίνος και δασοφύλλωμα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και λουλούδι τιαρέ.

θαλασσινές νότες

Νότες Ανθών κρίνος δασοφύλλωμα

Μόσχος λουλούδι τιαρέ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aria di Mare by Il Profvmo.

Aria di Mare Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Aria di Mare fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Aria di Mare, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aria di Mare by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aria di Mare by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jennifer Lopez Still Lise Watier Desirable Diptyque Ofresia Oriflame Petal Quartz L`Erbolario Petali & Fiori Yves Saint Laurent Elle Shocking Calypso Christiane Celle Calypso Violette DSH Perfumes Mother of the Bride Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Romane Ever Radiant Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses