Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Aria di Mare Il Profvmo για γυναίκες

Aria di Mare Il Profvmo για γυναίκες

θαλασσινό
salty

Aria di Mare από Il Profvmo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι θαλασσινές νότες; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών, κρίνος και δασοφύλλωμα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και λουλούδι τιαρέ.

θαλασσινές νότες

Νότες Ανθών κρίνος δασοφύλλωμα

Μόσχος λουλούδι τιαρέ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aria di Mare by Il Profvmo.

Aria di Mare Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Aria di Mare fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Aria di Mare, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aria di Mare by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aria di Mare by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry London Avon Individual Blue Marc Jacobs Daisy Bloom Estée Lauder Beautiful Spring Veil L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Acca Kappa Glicine Acca Kappa Calycanthus Priscilla Presley Roses and More Calvin Klein Beauty Campos de Ibiza Flor de Almendra Loriblu Sensual Seduction Woman Lulu Beauty Dame