Σχεδιαστές » I-K » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Coquelicot Il Profvmo για γυναίκες

Coquelicot Il Profvmo για γυναίκες

Coquelicot από Il Profvmo είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Coquelicot κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Silvana Casoli. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, πατσουλί, πλουμέρια(φρατζιπάνι), Μπαμπού, γιασεμί, υάκυνθος, πεπόνι, Βέτιβερ, ουιστερία, τριαντάφυλλο και Μπλε Παπαρούνα.

Κεχριμπάρι πατσουλί πλουμέρια(φρατζιπάνι) Μπαμπού γιασεμί υάκυνθος πεπόνι Βέτιβερ ουιστερία τριαντάφυλλο Μπλε Παπαρούνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coquelicot by Il Profvmo.

Coquelicot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Coquelicot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Coquelicot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coquelicot by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coquelicot by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Yohji Yamamoto Yohji Essential Chanel Chance Eau Fraiche Versace White Jeans CoSTUME NATIONAL Scent Intense Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Ellie Perfume Ellie Jean Patou Adieu Sagesse Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense