Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eclair de Tubéreuse Il Profvmo για γυναίκες

Eclair de Tubéreuse Il Profvmo για γυναίκες

τουμπερόζα

Eclair de Tubéreuse από Il Profvmo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eclair de Tubéreuse κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Silvana Casoli. Το άρωμα περιέχει τουμπερόζα.

τουμπερόζα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eclair de Tubéreuse by Il Profvmo.

Eclair de Tubéreuse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Eclair de Tubéreuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Eclair de Tubéreuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eclair de Tubéreuse by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eclair de Tubéreuse by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Alfred Sung Forever Nicolai Parfumeur Createur Number One Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Natura Amor America Palo Santo Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Lolita Lempicka Eau de Desir Orlane Autour de la Rose Oriflame Lucia