Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Multiflor Line Blanche Jacinthe Il Profvmo για γυναίκες

Multiflor Line Blanche Jacinthe Il Profvmo για γυναίκες

aquatic
Multiflor Line Blanche Jacinthe Il Profvmo για γυναίκες Εικόνες

Multiflor Line Blanche Jacinthe από Il Profvmo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Multiflor Line Blanche Jacinthe κυκλοφόρησε το έτος 2008. Η νότα κορυφής είναι Υάκυνθος του νερού; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και άνθος πορτοκαλιού Αφρικής; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, γάλβανο και Κεχριμπάρι.

Υάκυνθος του νερού

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

Μόσχος γάλβανο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Multiflor Line Blanche Jacinthe by Il Profvmo.

Multiflor Line Blanche Jacinthe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Multiflor Line Blanche Jacinthe by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Multiflor Line Blanche Jacinthe by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Victoria`s Secret Dream Angels Halo Michel Klein Illusion Montale Sunset Flowers Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Penhaligon`s Ellenisia Fragonard Marche aux Fleurs Floris Malmaison Aftelier Lumiere Caron Farnesiana Elizabeth Arden 5th Avenue Gold