Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Osmo Scents Citron Sauvage Il Profvmo για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

απαλό πικάντικο
μέλι

Osmo Scents Citron Sauvage από Il Profvmo είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και καρυκεύματα; οι νότες της βάσης είναι μέλι και αστεροειδής γλυκάνισος.

Εσπεριδοειδή

Νότες Ανθών καρυκεύματα

μέλι αστεροειδής γλυκάνισος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Osmo Scents Citron Sauvage by Il Profvmo.

Osmo Scents Citron Sauvage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Osmo Scents Citron Sauvage by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Osmo Scents Citron Sauvage by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lacoste Booster Air-Val International Finding Nemo Joop! Joop! Homme Summer Temptation Crabtree & Evelyn West Indian Lime Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Miller Harris Fleurs de Bois Gendarme Gendarme Green Novaya Zarya Troynoy The American Line Coast Guard - Rip Tide Roxana Illuminated Perfume Vespertina Tocca Bianca Potter & Moore Bergamot and Green Ginger