Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Osmo Scents Encens Epice Il Profvmo για άνδρες

Osmo Scents Encens Epice Il Profvmo για άνδρες

καπνιστό
ταμπάκο

Osmo Scents Encens Epice από Il Profvmo είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Η νότα κορυφής είναι ρετσίνη; οι μεσαίες νότες είναι ταμπάκο και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι Ολίβανο και νότες ξύλων.

ρετσίνη

ταμπάκο νότες μπαχαρικών

Ολίβανο νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Osmo Scents Encens Epice by Il Profvmo.

Osmo Scents Encens Epice Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Osmo Scents Encens Epice by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Osmo Scents Encens Epice by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession for Men Thierry Mugler Alien Laura Biagiotti Sotto Voce Aveda Aveda Love Gap White Amber No.541 Diesel Only The Brave Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Jaguar Jaguar Marc II CB I Hate Perfume Fire From Heaven Fragonard Eau de Hongrie CnR Create Aquarius for Men