Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Osmo Scents Vetiver de Java Il Profvmo για άνδρες

Osmo Scents Vetiver de Java Il Profvmo για άνδρες

Osmo Scents Vetiver de Java από Il Profvmo είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Silvana Casoli. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; η μεσαία νότα είναι Βέτιβερ; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

Εσπεριδοειδή

Βέτιβερ

νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Osmo Scents Vetiver de Java by Il Profvmo.

Osmo Scents Vetiver de Java Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Osmo Scents Vetiver de Java by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Osmo Scents Vetiver de Java by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Bruno Banani Time to Play Men Etro Messe de Minuit Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Alfred Dunhill Dunhill Black Montale Boise Fruite Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Collistar Acqua Attiva Truefitt & Hill Freshman Histoires de Parfums Noir Patchouli Neil Morris Hippie