Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Osmo Scents Vetiver de Java Il Profvmo για άνδρες

Osmo Scents Vetiver de Java Il Profvmo για άνδρες

Osmo Scents Vetiver de Java από Il Profvmo είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Silvana Casoli. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; η μεσαία νότα είναι Βέτιβερ; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

Εσπεριδοειδή

Βέτιβερ

νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Osmo Scents Vetiver de Java by Il Profvmo.

Osmo Scents Vetiver de Java Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Osmo Scents Vetiver de Java by Il Profvmo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Osmo Scents Vetiver de Java by Il Profvmo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Higher Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Van Cleef & Arpels Tsar Lalique Lalique Pour Homme Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Gin Tonic Gin Tonic Man Luciano Soprani Just Free Saint Amour Si Pure Pour Homme Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Roger & Gallet Open GianMarco Venturi GMV 2001 Adidas Adidas Moves Pulse Him