Σχεδιαστές » I-K » Κιτρο « Ομάδες

Bergamot Blossom Illuminum για γυναίκες και άνδρες

Bergamot Blossom Illuminum για γυναίκες και άνδρες

Bergamot Blossom Illuminum για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bergamot Blossom από Illuminum είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bergamot Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michael Boadi. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Σανγκουίνι, Αμάλφι λεμόνι και πιπεριά τσίλι; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, Θυμάρι και πιπέρι μαύρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, βρύα δριός και λάβδανο.

Περγαμόντο Σανγκουίνι Αμάλφι λεμόνι πιπεριά τσίλι

νερόλι Θυμάρι πιπέρι μαύρο

Μόσχος βρύα δριός λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bergamot Blossom by Illuminum.

Bergamot Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Illuminum Bergamot Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Illuminum Bergamot Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bergamot Blossom by Illuminum. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bergamot Blossom by Illuminum αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Christian Dior Eau Fraiche HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Mona di Orio Lux Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Floris Cefiro Myrurgia 1916 L`Erbolario Citrus Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Boadicea the Victorious Energizer Parfums Berdoues Viola Odorata Ortigia Sicilia Sicilian Lime Le Labo Orange Discrete