Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Sex in The City Seduce InStyle για γυναίκες

Sex in The City Seduce InStyle για γυναίκες

aquatic

Sex in The City Seduce από InStyle είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sex in The City Seduce κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και λουλούδι του πάθους; οι μεσαίες νότες είναι νούφαρο και Κεχριμπάρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και πατσουλί.

γκρειπ φρουτ λουλούδι του πάθους

νούφαρο Κεχριμπάρι

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sex in The City Seduce by InStyle.

Sex in The City Seduce Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με InStyle Sex in The City Seduce fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με InStyle Sex in The City Seduce, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sex in The City Seduce by InStyle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sex in The City Seduce by InStyle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Purple Orchid Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Diesel Diesel Green Feminine Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Anna Sui Live Your Dream Alyssa Ashley White Musk Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Anya`s Garden Moon Dance Borsalino Donna ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque Salvador Dali ITISLOVE Intense