Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Sex in The City Sexy InStyle για γυναίκες

Sex in The City Sexy InStyle για γυναίκες

τροπικό

Sex in The City Sexy από InStyle είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Sex in The City Sexy κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και τροπικά φρούτα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, φρέζια, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανιλια και ρίζωμα ίρις.

Περγαμόντο τροπικά φρούτα

ίριδα γιασεμί φρέζια τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας μανόλια

βετιβέρ Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια ρίζωμα ίρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sex in The City Sexy by InStyle.

Sex in The City Sexy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με InStyle Sex in The City Sexy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με InStyle Sex in The City Sexy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sex in The City Sexy by InStyle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sex in The City Sexy by InStyle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chantal Thomass Chantal Thomass Azzaro Azzura Erox Realm Women S.T. Dupont S.T. Dupont Rose Esprit VIP Life for Her Marc Jacobs Pomegranate Splash Les Petits Plaisirs Mure Mystique Hanae Mori Hanae Mori N01 Next Pink Paradise Ulric de Varens Lily Prune Love Roberto Vizzari Vizzari Femme Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women