Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Buddha’s Fig Infusion Organique για γυναίκες

Buddha’s Fig Infusion Organique για γυναίκες

Buddha’s Fig από Infusion Organique είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Γεράνι, Σύκο, νότες ξύλων, Κεχριμπάρι και λεμονόγρασσο.

Γεράνι Σύκο νότες ξύλων Κεχριμπάρι λεμονόγρασσο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Buddha’s Fig by Infusion Organique.

Buddha’s Fig Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Infusion Organique Buddha’s Fig fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Infusion Organique Buddha’s Fig, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Buddha’s Fig by Infusion Organique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Buddha’s Fig by Infusion Organique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Extreme Lanvin Oxygene Homme Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Avon U by Ungaro for Him Etro Magot Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Byblos Byblos Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Canali Winter Tale Special Edition Ayala Moriel Bon Zai Davidoff Champion