Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Focus Intelligent Nutrients για γυναίκες και άνδρες

Focus Intelligent Nutrients για γυναίκες και άνδρες

Focus από Intelligent Nutrients είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει νερόλι, Γεράνι, Περγαμόντο, πορτοκάλι , Χαμομήλι, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο, αθάνατο και φασκόμηλο.

νερόλι Γεράνι Περγαμόντο πορτοκάλι Χαμομήλι γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο αθάνατο φασκόμηλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Focus by Intelligent Nutrients.

Focus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Intelligent Nutrients Focus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Intelligent Nutrients Focus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Focus by Intelligent Nutrients. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Focus by Intelligent Nutrients αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Serge Lutens Un Lys Versace Versace Essence Etheral Perry Ellis Perry Woman Eau Jeune Orange Riviera Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Chanel Une Fleur de Chanel Adrienne Vittadini Capri Gres Pastel de Cabotine Yves Rocher Nature CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Lostmarch L’eau de l’Hermine Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater