Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Isabela Capeto Isabela Capeto για γυναίκες

Isabela Capeto Isabela Capeto για γυναίκες

κανέλα

Isabela Capeto από Isabela Capeto είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Isabela Capeto κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Carmita Magalhaes. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Κανέλα, οποπονάξ, δαμάσκηνο, Oσμανθός, Βέτιβερ, πιπέρι, Κέδρος, Κάρδαμο και ροζ πιπέρι.

σανδαλόξυλο Κανέλα οποπονάξ δαμάσκηνο Oσμανθός Βέτιβερ πιπέρι Κέδρος Κάρδαμο ροζ πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Isabela Capeto by Isabela Capeto.

Isabela Capeto Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Isabela Capeto Isabela Capeto fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Isabela Capeto Isabela Capeto, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Isabela Capeto by Isabela Capeto. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Isabela Capeto by Isabela Capeto αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Annayake Tsukimi Aftelier Cacao L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Kylie Minogue Inverse Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition DSH Perfumes Epices d'Hiver John Richmond John Richmond for Men I Profumi di Firenze Spezie de Medici I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Express Reserve for Men Hilde Soliani Saaliiisssiimo