Σχεδιαστές » I-K » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

IsaBella Isabella Rossellini για γυναίκες

IsaBella Isabella Rossellini για γυναίκες

ταμπάκο
IsaBella Isabella Rossellini για γυναίκες Εικόνες

IsaBella από Isabella Rossellini είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. IsaBella κυκλοφόρησε το έτος 2002. IsaBella έχει δημιουργηθεί από Richard Herpin και Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι σπόρος Τόνκα, λευκή μανόλια, ηλιοτρόπιο και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, βρύα δριός, Μόσχος και Βέτιβερ.

Μανταριν ορανζ λεμόνι

σπόρος Τόνκα λευκή μανόλια ηλιοτρόπιο ταμπάκο

ίριδα βρύα δριός Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about IsaBella by Isabella Rossellini.

IsaBella Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Isabella Rossellini IsaBella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Isabella Rossellini IsaBella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει IsaBella by Isabella Rossellini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για IsaBella by Isabella Rossellini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Elizabeth Arden Provocative Interlude Serge Lutens Un Bois Vanille Hugo Boss Deep Red Il Profvmo Chocolat Jessica Simpson Fancy L`Erbolario Vaniglia Annick Goutal Vanille Exquise Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 2: Cerise Ava Luxe Loves True Bluish Light Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Hilde Soliani Vani Choc