Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Storia Isabella Rossellini για γυναίκες

Storia Isabella Rossellini για γυναίκες

Storia Isabella Rossellini για γυναίκες Εικόνες

Storia από Isabella Rossellini είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Storia κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι κατιφές, Μανταριν ορανζ και αμμόχορτο; οι μεσαίες νότες είναι μέντα, πιπέρι λευκό, κυδώνι και Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια και Μόσχος.

κατιφές Μανταριν ορανζ αμμόχορτο

μέντα πιπέρι λευκό κυδώνι Νότες Ανθών

πατσουλί Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Storia by Isabella Rossellini.

Storia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Isabella Rossellini Storia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Isabella Rossellini Storia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Storia by Isabella Rossellini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Storia by Isabella Rossellini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

The Body Shop White Musk Baldinini Baldinini de Nuit Bijan Bijan Nude Salvador Dali Daring Gold Kenzo Unidentified Fragrance Object Sonoma Scent Studio Voile de Violette Pink Room Parfum Pour Toi Gap Close Oriflame Volare Yves Rocher Cantate Salvador Dali Little Kiss Me Brut Parfums Prestige Imperial