Σχεδιαστές » I-K » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Isabey Fleur Nocturne Isabey για γυναίκες

Isabey Fleur Nocturne Isabey για γυναίκες

Isabey Fleur Nocturne Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Fleur Nocturne Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Fleur Nocturne Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Fleur Nocturne Isabey για γυναίκες Εικόνες

Isabey Fleur Nocturne από Isabey είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Isabey Fleur Nocturne κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Άνθη Βερίκοκου και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γαρδένια και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Βανιλια.

Μανταριν ορανζ Άνθη Βερίκοκου ροδάκινο

γιασεμί γαρδένια μανόλια

πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Isabey Fleur Nocturne by Isabey.

Isabey Fleur Nocturne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Isabey Isabey Fleur Nocturne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Isabey Isabey Fleur Nocturne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Isabey Fleur Nocturne by Isabey. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Isabey Fleur Nocturne by Isabey αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Givenchy Ysatis Tom Ford Black Violet Givenchy Givenchy III Lancetti Etre Special Edition II Gres Cabaret Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette David Yurman David Yurman Fragrance Creed Feuille Verte Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Nez a Nez Rosier Ardent Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Versace VE