Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες

Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

κίτρινο φλόραλ
Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Isabey για γυναίκες Εικόνες

Isabey Gardenia από Isabey είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Isabey Gardenia κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Υλάνγκ Υλάνγκ και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, γαρδένια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Υλάνγκ Υλάνγκ μανταρίνι

ίριδα γιασεμί γαρδένια τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Isabey Gardenia by Isabey.

Isabey Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Isabey Isabey Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Isabey Isabey Gardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Isabey Gardenia by Isabey. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Isabey Gardenia by Isabey αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Rochas Tocade Adidas Adidas 3 Extreme Pour Elle Gucci Gucci Accenti Lolita Lempicka Si Lolita Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Guerlain Les Secrets de Sophie JoAnne Bassett Contessa Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Givenchy Play For Her Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Hermes Eau Claire des Merveilles Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires