Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Issey Miyake για άνδρες

L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Issey Miyake για άνδρες

L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche από Issey Miyake είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Περγαμόντο και μέντα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και πατσουλί.

δεντρολίβανο Περγαμόντο μέντα

Μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche by Issey Miyake.

L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche by Issey Miyake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche by Issey Miyake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Etro Musk Roberto Verino Verino Pour Homme Benetton B. United Jeans Man Clean Clean Baby Girl Clean Clean Lather Carolina Herrera 212 Splash 2008 Esteban Tourbillon de thé Chopard Cascade La Prairie Life Threads Silver Ulric de Varens Mini Musk Salvador Dali ITISLOVE Intense