Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Issey Miyake για άνδρες

L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Issey Miyake για άνδρες

κανέλα
L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Issey Miyake για άνδρες Εικόνες

L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu από Issey Miyake είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Μανταριν ορανζ, ξύλο κασμίρι, Κεχριμπάρι, Κανέλα και μοσχοκάρυδο.

Μανταριν ορανζ ξύλο κασμίρι Κεχριμπάρι Κανέλα μοσχοκάρυδο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu by Issey Miyake.

L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu by Issey Miyake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu by Issey Miyake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Laura Biagiotti Tempore Uomo Gucci Gucci Pour Homme II Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur Montale Aoud Lime Jaguar Jaguar Prestige Jo Wood Organics Usiku Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Vero Profumo onda eau de parfum Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre