Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Issey Miyake για άνδρες

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Issey Miyake για άνδρες

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette από Issey Miyake είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και φρούτο Γιούζου; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ και Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ φρούτο Γιούζου

φασκόμηλο Κάρδαμο

βετιβέρ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette by Issey Miyake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette by Issey Miyake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

CB I Hate Perfume Wild Hunt Otto Kern Cycle Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Salvador Dali Agua Verde Crabtree & Evelyn Nomad Gas Gas for Your Soul Gap The Natural Jil Sander Jil Sander Man Absolute Omega Omega Aqua Terra Akon Konvict Homme Nicolai Parfumeur Createur Baladin