Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη « Ομάδες

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Issey Miyake για άνδρες

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Issey Miyake για άνδρες

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer από Issey Miyake είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει μοσχοκάρυδο, κόλιανδρος, Κυπαρίσσι, σανδαλόξυλο, κρίνος, Μανταριν ορανζ, Μόσχος, φρούτο Γιούζου, Βερβένα λέμόν, φασκόμηλο, Βέτιβερ, Γεράνι μπουρμπόν, ταμπάκο και σαφράν.

μοσχοκάρυδο κόλιανδρος Κυπαρίσσι σανδαλόξυλο κρίνος Μανταριν ορανζ Μόσχος φρούτο Γιούζου Βερβένα λέμόν φασκόμηλο Βέτιβερ Γεράνι μπουρμπόν ταμπάκο σαφράν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer by Issey Miyake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer by Issey Miyake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Acqua di Parma Colonia Intensa Versace Green Jeans Adidas Adidas 3 Man Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Benetton Cumbia Colors Man Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Lorenzo Villoresi Vetiver Zara Sandalo Maitre Parfumeur et Gantier Racine D.S. & Durga Cedar Comme des Garcons Wonderwood Teufels Kuche Patchouly