Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Le Feu d'Issey Issey Miyake για γυναίκες

Το είχα : 4 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο
milky
Le Feu d'Issey Issey Miyake για γυναίκες Εικόνες Le Feu d'Issey Issey Miyake για γυναίκες Εικόνες Le Feu d'Issey Issey Miyake για γυναίκες Εικόνες Le Feu d'Issey Issey Miyake για γυναίκες Εικόνες

Le Feu d'Issey από Issey Miyake είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Le Feu d'Issey κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι Μαχόγκανι, Φύλλο κολίανδρου, Καρύδα, Γλυκάνισο, Περγαμόντο και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο γκόλντεν, γιασεμί, γάλα, Καραμέλα, τριαντάφυλλο και πιπέρι σιχουάν; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια, Λευκό Κεχριμπάρι, ξύλο γκουαϊακ και Κέδρος.

Μαχόγκανι Φύλλο κολίανδρου Καρύδα Γλυκάνισο Περγαμόντο τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

κρίνο γκόλντεν γιασεμί γάλα Καραμέλα τριαντάφυλλο πιπέρι σιχουάν

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Λευκό  Κεχριμπάρι ξύλο γκουαϊακ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Feu d'Issey by Issey Miyake.

Le Feu d'Issey Σχόλια Αρωμάτων

cinnabar
cinnabar

Eνα αρωμα που αγαπουσα πολυ πισω στη δεκαετια του 90 ,στα 20something μου!Θα το χαρακτηριζα ελαφρυ αλλα πολυ χαρακτηριστικο,κατα τη γνωμη μου unisex αρωμα.Ηταν για μενα μια οαση χαρας,η μυρωδια εκεινη που μπορει να σε ανεβασει μετα απο μια δυσκολη μερα...υπεροχο,ολες οι νοτες σε απολυτη αρμονια...

Aug
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Issey Miyake Le Feu d'Issey fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Issey Miyake Le Feu d'Issey, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Feu d'Issey by Issey Miyake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Feu d'Issey by Issey Miyake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Hermes Elixir des Merveilles Jean Paul Gaultier Classique Jennifer Lopez Miami Glow Bvlgari Black Kenzo Summer by Kenzo Yves Saint Laurent Cinema Serge Lutens Vetiver Oriental Carolina Herrera 212 Orlane Be 21 Serge Lutens Miel De Bois Serge Lutens Feminite du Bois By Kilian Back to Black Joop! Joop! Homme L`Erbolario Iris Bvlgari Eau Fraiche Calvin Klein Euphoria Blossom Joop! Joop! Homme Extreme Hermes Hermessence Ambre Narguile Diptyque Olene