Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Rausch J.F. Schwarzlose Berlin για γυναίκες και άνδρες

Rausch J.F. Schwarzlose Berlin για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Rausch J.F. Schwarzlose Berlin για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rausch από J.F. Schwarzlose Berlin είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Rausch κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Veronique Nyberg. Το άρωμα περιέχει έλαιο κυπριόλης, πατσουλί, Ουντ, Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

έλαιο κυπριόλης πατσουλί Ουντ Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rausch by J.F. Schwarzlose Berlin.

Rausch Σχόλια Αρωμάτων

Le_Coeur_Gothique
Le_Coeur_Gothique

Ζόρικο άρωμα! Είναι σαν το Dirty English να παραλείπει την φάση όπου κρατάει ένα ξυράφι κολλημένο στον λαιμό σου (όχι για να σε ξυρίσει φυσικά) και να σού υπόσχεται ότι απλώς θα σε δείρει. Κατ'αρχάς ακούγεται σίγουρα απειλητικό για οποιονδήποτε δεν μιλάει γερμανικά. Δεν ξέρω, αλλά αν έλεγα σε κάποιον "Δικέ μου το άρωμά σου δαμάει και γέρνει! Τι είναι;" και μού απαντούσε "Rausch, Schwarzlose" θα πίστευα ότι μού είπε να βγάλω τον σκασμό και να τού δίνω. Αν πάλι τα χείλη που θα έδιναν την απάντηση φορούσαν κραγιόν, τότε θα πίστευα πως αυτή θα ήταν κάτι σαν "Τράβα στην μαμά σου αγοράκι όσο ακόμη δεν κλαις." Όμως κάτι μού λέει πως στο τέλος θα γινόμασταν τα καλύτερα φιλαράκια όσο θα προσπαθούσαμε να στεγνώσουμε τα μπαρ. Κάτι μού λέει επίσης ότι η "δεν αστειεύομαι καθόλου" αύρα του θα ήταν τουλάχιστον συγκλονιστική σε συνδυασμό με ένα Talisker 30 ετών. Άμπαρο, oud και σανταλόξυλο να λιώνουν αργά μέσα σε καπνισμένο με τύρφη υγρό χρυσάφι. Μπορείτε να σκεφτείτε τίποτα πιο δελεαστικό;

Sep
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με J.F. Schwarzlose Berlin Rausch fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με J.F. Schwarzlose Berlin Rausch, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rausch by J.F. Schwarzlose Berlin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rausch by J.F. Schwarzlose Berlin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Prada No9 Benjoin Profumum Roma Fiori d'Ambra Chiara Boni Vanilla Avon Little White Dress Van Gils Basic Instinct Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Ajmal Mawsouf Yosh Omniscent 0.96 Le Labo Labdanum 18 M. Micallef Shanaan