Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Bébé Eau de Soin Jacadi για γυναίκες και άνδρες

Bébé Eau de Soin Jacadi για γυναίκες και άνδρες

Bébé Eau de Soin από Jacadi είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Bébé Eau de Soin κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σουσάμι.

Περγαμόντο φρέζια

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί

Μόσχος σουσάμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bébé Eau de Soin by Jacadi.

Bébé Eau de Soin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacadi Bébé Eau de Soin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacadi Bébé Eau de Soin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bébé Eau de Soin by Jacadi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bébé Eau de Soin by Jacadi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Michael Kors Island Hawaii Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Cafe Parfums Cafe South Beach Lucky Brand Lucky You for Women Lollia Inspire Fiorucci Glittery Voluspa Mimosa Martini Voluspa Pink Fatale Next Pink Paradise Marella Ferrera Marella Ferrera Garage Alexia Zara Zara Femme