Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Jacadi Mademoiselle Jacadi για γυναίκες

Jacadi Mademoiselle Jacadi για γυναίκες

Jacadi Mademoiselle Jacadi για γυναίκες Εικόνες

Jacadi Mademoiselle από Jacadi είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και νεκταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανίλια.

πορτοκάλι νεκταρίνι

αγιόκλημα τριαντάφυλλο

Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jacadi Mademoiselle by Jacadi.

Jacadi Mademoiselle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacadi Jacadi Mademoiselle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacadi Jacadi Mademoiselle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jacadi Mademoiselle by Jacadi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jacadi Mademoiselle by Jacadi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Bright Crystal Esprit Esprit Collection Parah Parah Woman Valentino Vendetta Donna Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Victoria`s Secret Back to Pink Sarah Jessica Parker Endless Perfumer`s Workshop Samba Kiss Me DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Ella Mikao Yujin Nicolai Parfumeur Createur Cococabana Avon Secret Fantasy