Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Jack Black Signature Blue Mark Jack Black για άνδρες

Jack Black Signature Blue Mark Jack Black για άνδρες

Jack Black Signature Blue Mark από Jack Black είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Jack Black Signature Blue Mark κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Claude Dir. Το άρωμα περιέχει τζίντζερ, άρκευθος, Βέτιβερ, Περγαμόντο, μέντα του νερού και Θυμάρι.

τζίντζερ άρκευθος Βέτιβερ Περγαμόντο μέντα του νερού Θυμάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jack Black Signature Blue Mark by Jack Black.

Jack Black Signature Blue Mark Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jack Black Jack Black Signature Blue Mark fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jack Black Jack Black Signature Blue Mark, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jack Black Signature Blue Mark by Jack Black. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jack Black Signature Blue Mark by Jack Black αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fragonard Vetyver Rasasi Ambition D.S. & Durga Vetyver Benetton Benetton Sport Man Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Christian Dior Dior Homme Sport Crabtree & Evelyn Nomad Mariella Burani Messages d`Homme Jasper Conran Mister Victorinox Swiss Army Swiss Army Arno Sorel Black Line Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta