Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Paradox Green Jacomo για γυναίκες

Paradox Green Jacomo για γυναίκες

κανέλα

Paradox Green από Jacomo είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paradox Green κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Βιολέτα, πιπέρι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ Βιολέτα πιπέρι Περγαμόντο

Κανέλα Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paradox Green by Jacomo.

Paradox Green Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacomo Paradox Green fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacomo Paradox Green, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paradox Green by Jacomo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paradox Green by Jacomo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Alviero Martini Geo Donna Oriflame Believe Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Caron Aimez - Moi Amouage Amouage Lyric Woman Xerjoff Elle Perry Ellis Reserve Ayala Moriel Rosebud Oriflame Grace Tauer Perfumes 09 Orange Star