Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Paradox Green for Men Jacomo για άνδρες

Paradox Green for Men Jacomo για άνδρες

Paradox Green for Men Jacomo για άνδρες Εικόνες

Paradox Green for Men από Jacomo είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Paradox Green for Men κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι κασσία, φύλλο βιολέτας, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, πιπέρι, κόκκινα μούρα, Ροδόξυλο Βραζιλίας και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος, ξύλο γκουαϊακ, βρύα δριός και Κέδρος.

κασσία φύλλο βιολέτας Περγαμόντο λεμόνι

μοσχοκάρυδο πιπέρι κόκκινα μούρα Ροδόξυλο Βραζιλίας Κάρδαμο

σπόρος Τόνκα Μόσχος ξύλο γκουαϊακ βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paradox Green for Men by Jacomo.

Paradox Green for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacomo Paradox Green for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacomo Paradox Green for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paradox Green for Men by Jacomo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paradox Green for Men by Jacomo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Roberto Verino VV Man Jo Malone Nutmeg & Ginger Marc O`Polo Marc O`Polo Man 2006 Bijan Bijan VIP Creed Vetiver Krigler Cosy Cedar Wood Mauboussin M Generation Farmacia SS. Annunziata Isos Gianni Campagna Bespoke Otto Kern Egoluxe Masculin Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Nejma Nejma 1