Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

One Man Show Gold Edition Jacques Bogart για άνδρες

One Man Show Gold Edition Jacques Bogart για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

κανέλα

One Man Show Gold Edition από Jacques Bogart είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. One Man Show Gold Edition κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, κόκκινο μήλο, Γλυκάνισο, Βιολέτα και άνθος πορτοκαλιού Αφρικής; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γεράνι, μοσχοκάρφι και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, λάβδανο Γαλλίας, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ κόκκινο μήλο Γλυκάνισο Βιολέτα άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

Λεβάντα Γεράνι μοσχοκάρφι Κανέλα

νότες ξύλων λάβδανο Γαλλίας Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about One Man Show Gold Edition by Jacques Bogart.

One Man Show Gold Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacques Bogart One Man Show Gold Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacques Bogart One Man Show Gold Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει One Man Show Gold Edition by Jacques Bogart. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για One Man Show Gold Edition by Jacques Bogart αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Aramis Tuscany Per Uomo Calvin Klein Crave Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Ralph Lauren Polo Blue Cerruti Cerruti Pour Homme Diesel Fuel for Life Homme Maurer & Wirtz Tabac Man Sean John Unforgivable Charles Jourdan Un Homme Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Hugo Boss Boss Number One Bruno Banani Made for Men