Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

One Man Show Gold Edition Jacques Bogart για άνδρες

One Man Show Gold Edition Jacques Bogart για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

κανέλα

One Man Show Gold Edition από Jacques Bogart είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. One Man Show Gold Edition κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, κόκκινο μήλο, Γλυκάνισο, Βιολέτα και άνθος πορτοκαλιού Αφρικής; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γεράνι, μοσχοκάρφι και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, λάβδανο Γαλλίας, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ κόκκινο μήλο Γλυκάνισο Βιολέτα άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

Λεβάντα Γεράνι μοσχοκάρφι Κανέλα

νότες ξύλων λάβδανο Γαλλίας Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about One Man Show Gold Edition by Jacques Bogart.

One Man Show Gold Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacques Bogart One Man Show Gold Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacques Bogart One Man Show Gold Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει One Man Show Gold Edition by Jacques Bogart. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για One Man Show Gold Edition by Jacques Bogart αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Calvin Klein Crave Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Versace Jeans Couture Man Maurer & Wirtz Tabac Halston Unbound for Men La Collina Toscana La Collina Toscana Maremma’s Tobacco La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Etro Lemon Sorbet Lorenzo Villoresi Wild Lavender Aramis Surface Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Byredo Fantastic Man