Σχεδιαστές » I-K » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Silver Scent Deep Jacques Bogart για άνδρες

Silver Scent Deep Jacques Bogart για άνδρες

γεύση καρυδιού
Silver Scent Deep Jacques Bogart για άνδρες Εικόνες

Silver Scent Deep από Jacques Bogart είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Silver Scent Deep κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , άνθη πορτοκαλιάς και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, μοσχοκάρυδο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σπόρος Τόνκα, φουντούκι και νότες ξύλων.

πορτοκάλι άνθη πορτοκαλιάς γκρειπ φρουτ

φασκόμηλο μοσχοκάρυδο Γεράνι

Βανίλια σπόρος Τόνκα φουντούκι νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Silver Scent Deep by Jacques Bogart.

Silver Scent Deep Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacques Bogart Silver Scent Deep fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacques Bogart Silver Scent Deep, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Silver Scent Deep by Jacques Bogart. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Silver Scent Deep by Jacques Bogart αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Cerruti CerrutiSi Nikos Sculpture pour Homme Giorgio Armani Armani Attitude Joop! Joop! Homme Christian Dior Eau Noire Givenchy Givenchy Play Intense Alain Delon Ad Alain Delon Plus Alain Delon Ad Alain Delon Classic Jo Malone Amber & Lavender MDCI Parfums Invasion Barbare Pascal Morabito Or Black Jean Paul Gaultier Le Male Terrible