Σχεδιαστές » I-K » Συπρε « Ομάδες

Ellipse Jacques Fath για γυναίκες

Ellipse Jacques Fath για γυναίκες

Ellipse Jacques Fath για γυναίκες Εικόνες

Ellipse από Jacques Fath είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Ellipse κυκλοφόρησε το έτος 1972. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, θουγια, κόλιανδρος, αψιθιά, γάλβανο, πεύκο, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο, γιασεμί, ίριδα, αγιόκλημα, μοσχοκάρυδο, Βέτιβερ, λάβδανο, πατσουλί, Κέδρος, βρύα δριός και Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ θουγια κόλιανδρος αψιθιά γάλβανο πεύκο Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο γιασεμί ίριδα αγιόκλημα μοσχοκάρυδο Βέτιβερ λάβδανο πατσουλί Κέδρος βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ellipse by Jacques Fath.

Ellipse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacques Fath Ellipse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacques Fath Ellipse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ellipse by Jacques Fath. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ellipse by Jacques Fath αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Schiaparelli Snuff Byblos Blu Happy Hour Revillon French Line Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Gianfranco Ferre GFF Uomo Caesars World Caesars Man Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Escentric Molecules Escentric 03 Accord Parfait The Noir & Bergamote Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Ayala Moriel Grin Parfums 06130 Lys