Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Fath Pour L`Homme Jacques Fath για άνδρες

Fath Pour L`Homme Jacques Fath για άνδρες

Fath Pour L`Homme από Jacques Fath είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Fath Pour L`Homme κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Gillotin. Οι νότες κορυφής είναι Κέδρος, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, μέντα και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, βατόμουρο, Βιολέτα, Λεβάντα, Νότες Ανθών και καρυκεύματα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, σπόρος Τόνκα, Ολίβανο, Μόσχος και νότες ξύλων.

Κέδρος Περγαμόντο γκρειπ φρουτ μέντα Εσπεριδοειδή

τριαντάφυλλο βατόμουρο Βιολέτα Λεβάντα Νότες Ανθών καρυκεύματα

Κεχριμπάρι πατσουλί σπόρος Τόνκα Ολίβανο Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fath Pour L`Homme by Jacques Fath.

Fath Pour L`Homme Σχόλια Αρωμάτων

Chrisanthi
Chrisanthi

Πολύ αρρενωπό άρωμα με λεβάντα και καρυκεύματα.
Δυνατό και βαρύ πιο καλό για το φθινόπωρο και χειμώνα.

Oct
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacques Fath Fath Pour L`Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacques Fath Fath Pour L`Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fath Pour L`Homme by Jacques Fath. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fath Pour L`Homme by Jacques Fath αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Tomorrow for Men John Varvatos John Varvatos Paul Smith Paul Smith London Women L`Erbolario Sandalwood Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance By Kilian Rose Oud Diesel Only The Brave Music Animation DSH Perfumes Vetyver Keiko Mecheri Musc Lolita Lempicka Minuit Noir Teufels Kuche Patchouly Incubus Brooks Brothers Black Fleece