Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Yin Imperial Jacques Fath για γυναίκες

Yin Imperial Jacques Fath για γυναίκες

Yin Imperial από Jacques Fath είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, γκρειπ φρουτ και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, μανόλια και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Γάλα Καρύδας.

Φραγκοστάφυλλο γκρειπ φρουτ φρέζια

παιώνια μανόλια ροδάκινο

Κεχριμπάρι Μόσχος Γάλα Καρύδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Yin Imperial by Jacques Fath.

Yin Imperial Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jacques Fath Yin Imperial fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jacques Fath Yin Imperial, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Yin Imperial by Jacques Fath. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Yin Imperial by Jacques Fath αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ghost Ghost Summer Flirt Lancome Benghal Ralph Lauren Ralph Wild Memo Inlé Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Etat Libre d`Orange Bendelirious Fragrances of Ireland Inisfree s.Oliver Casual Women Pupa Yes Silver Guerlain Insolence Blooming Love & Toast Dew Blossom Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women